nagłówek

urywek książkio nasofertazapytanie ofertowekontaktgłównabordowy

ofertaróg książki

Oferta zakładu poligrafii Introart

Z uwagi na rosnące potrzeby klientów staramy się dostosować naszą ofertę do wymogów rynku. W naszej firmie zapewniamy obsługę klienta w całej rozciągłości cyklu produkcyjnego od pomysłu, aż do gotowego produktu. Służymy fachową radą i pomocą w kwestii doboru środków i możliwości zadowalającego wykonania założonego celu. Nasza oferta realizowana jest już na etapie projektowania graficznego. Nasza pracownia komputerowa umożliwia wykonanie własnych projektów na bazie koncepcji i pomysłów klienta, jak też przygotowanie do druku gotowych prac dostarczonych przez klienta. Mamy też możliwość wykonania profesjonalnych zdjęć, które następnie mogą być wykorzystane w opracowywanym projekcie. Posiadamy maszynę offsetową Heidelberg dużego formatu jak też maszyny ćwierćformatowe. Daje to możliwość wykonywania całego spektrum druków od wizytówek czy małych ulotek, aż do plakatów czy też kalendarzy formatu A1. W przypadku małych nakładów bardziej opłacalny staje się druk cyfrowy, co zapewniają nam posiadane urządzenia do druku cyfrowego zarówno kolorowego jak i czarno-białego. Wyposażenie naszej introligatorni w krajarki, falcerki, bigówki, zbieraczkę, oklejarkę czy urządzenie do tłoczenia na gorąco umożliwia profesjonalne wykończenie wykonanych druków. Wykonujemy też oprawy dokumentów, prac dyplomowych czy innych druków powierzonych przez klienta.
Możliwości naszego zakładu umożliwiają m.in. druk książek, czasopism, folderów, ulotek, broszur, katalogów, etykiet, naklejek, dyplomów, papierów firmowych, teczek, wizytówek - także na papierze ozdobnym, zaproszeń, plakatów, różnego rodzaju kalendarzy, druków akcydensowych czy wartościowych, także na papierze samokopiującym, z zabezpieczeniem i numeracją.
Wykonujemy też pieczątki wszelkiego rodzaju, w razie potrzeby klienta nawet w ciągu godziny.

Staramy się, aby nasze ceny, każdorazowo kalkulowane na życzenie klienta i uwzględniające wszystkie zakładane parametry techniczne, były jak najbardziej atrakcyjne dla naszych klientów. Zawsze też istnieje możliwość ich negocjowania. Oferujemy także możliwie krótkie terminy wykonania złożonego u nas zamówienia.

Jesteś tutaj: > Oferta

Polityka prywatnosci

stopka

Jesteśmy na Google+
Google+